stromectol 3mg tablets (imported (france)) merck stromectol covid where to buy ivermectin in canada reddit ivermectin liquid dosage calculator for covid para k sirve la ivermectina de 6mg

 Yıl 2005, İstanbul’da sürüp giden bir hayat. Birşeyin eksik olduğu duygusu bizi  bir türlü bırakmıyor. Memleketin her köşesine savrulmuş, kopuk ve ilgisiz bu insanlar bir şekilde hayatlarını paylaşmalıydı. Bu düşünce ile uzungollu.com sitesi olarak internet dünyasında gözlerimizi açtık.

Tanışmayanları tanıştıran, büyüğü küçükle aynı mekanda buluşturan, saygılı, eğlenceli, bilgilendirici  bir site amaçladık. İnsanları sıkmadan, kızdırmadan ve üzmeden acaba nasıl hoşça zaman geçiririz derdine düştük. Yanımıza uzungölfm diye bir radyo arkadaşı aldık. Sağolsun ogün bu gündür hiç bizi yalnız bırakmadı. Gecenin yanlızlığında  arkadaş, karanlığında sesimiz oldu. Sabah kahvaltısında çayımız, memleket kokumuz oldu. Biz küstük o küsmedi. Bir iken iki, iki iken dört bir de bakmışız koca bir aile olduk. Ve gördük ki hayallerimiz gerçek oldu.

Birde Kurucumuz var. Mehmet Tahan. Aslında tüm bu hayallerin ilk sahibi oydu. Sonra herkese bulaştırdı. İyi de yaptı.